Spotkanie z okazji DNIA KOBIET

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca. W tym szczególnym dniu panie obdarowywane są drobnymi upominkami w postaci kwiatów i słodyczy. W dniu 9 marca 2020 r., nasi panowie z Klubu seniora „Sercem Młodzi” wraz z Wójtem Gminy Dygowo Grzegorzem Starczyk przygotowali kilka niespodzianek dla naszych pięknych pań.

Po oficjalnych życzeniach, każdej kobiecie panowie wręczyli kwiatka wraz ze słodkim upominkiem. Główną atrakcją tego popołudnia były przyśpiewki i występy panów pełne dobrego humoru. Z okazji Dnia Mężczyzny chcielibyśmy życzyć naszym wspaniałym panom dużo zdrówka, szczęścia i radości. Niech każdy dzień będzie dla was spełnieniem, a każde jutro będzie dzisiejszym marzeniem. Wszystkiego Najlepszego!

Kolejne spotkanie z Klubowiczami już 16.03.2020 r. na które serdecznie zapraszamy!

Spotkanie z okazji DNIA KOBIET