Kurs komputerowy

W dzisiejszych czasach nie dziwi nas widok seniora wysyłającego sms z telefonu komórkowego, czy korzystającego z komputera na co dzień. Technologia wciąż idzie do przodu, a nasi seniorzy razem z nią.

Dlatego też w dniu 03.02.2020 r., w świetlicy wiejskiej w Dygowie rozpoczął się kurs komputerowy dla osób powyżej 65 roku życia, którzy również przynależą do Klubu Seniora "Sercem Młodzi" prowadzonym pod okiem specjalisty. Cały kurs potrwa około 3 miesiące, podczas którego seniorzy z gminy Dygowo będą się uczyć od podstaw obsługi komputera otrzymując na koniec stosowny certyfikat ukończenia powyższych warsztatów. Klubowicze z wielkim zaangażowaniem podeszli do tego zadania, pochłaniając wszelką wiedzę jaką prowadzący przekazywał podczas zajęć.

Nadmienić należy, iż w godzinach popołudniowych odbyło się również spotkanie naszego słynnego kabareciku „Herbatka u Babci i Dziadka”, którzy swoimi skeczami i śpiewem umilali czas pozostałym członkom Klubu Seniora "Srcem Młodzi". Kolejne spotkanie z naszymi Klubowiczami już 03.02.2020 r.

Kurs komputerowy