Z flagą Gminy Dygowo w świat!

Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk zaprasza mieszkańców gminy do uczestnictwa w nowym projekcie promocyjnym. Gmina zleciła wykonanie flag z herbem z przeznaczeniem na promowanie Gminy Dygowo przy okazji podróży mieszkańców po Polsce i w świecie. Idea jest prosta. Będąc w podróży w dowolnym miejscu świata robimy fotkę z flagą na tle ciekawego miejsca lub wydarzenia, następnie umieszczamy ją na facebooku - Dygowo - nasza gmina.

W ten sposób będzie promowana gmina Dygowo, kształtowany lokalny patriotyzm a przy okazji mieszkańcy poznają ciekawe miejsca. Gmina wszystkie nadesłane fotki umieści na swojej stronie internetowej oraz w specjalnej galerii danego roku w urzędzie gminy. W czasie Biesiady Łososiowej uczestnicy akcji z minionego roku otrzymają specjalne podziękowania od wójta Gminy Dygowo.

Flagę będzie mógł odebrać każdy mieszkaniec gminy po wcześniejszym zapoznaniu się z zasadami korzystania z symbolu gminy - flagi z herbem.