Gminna wigilia

Gminna wigilia zwieńcza całoroczną działalność Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie. W świetlicy we Wrzosowie ponad stu dwudziestu gości zasiadło do wigilijnej wieczerzy. Życzenia w imieniu obecnych samorządowców złożył zebranym Wójt Grzegorz Starczyk.

Po odczytaniu Ewangelii Św. Łukasza życzenia złożyli również ks. dziekan Piotr Niedźwiadek, ks. Kazimierz Koszykowski. Następnie wszyscy uczestnicy wieczerzy wzajemnie łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Tradycyjnie potrawy wigilijne przygotował i serwował Zakład Aktywności Zawodowej z Kołobrzegu. Zespoły Dąbrówka i Dygowianie wykonały repertuar kolęd, po którym Wójt zaprosił oba zespoły oraz samorządowców do wspólnego śpiewania na scenie.

Gminna wigilia