Warsztaty Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia jest to radosny czas na który czekają z wytęsknieniem wszyscy. W dniu 04 listopada 2019 roku miało miejsce kolejne spotkanie członków Klubu Seniora „Sercem Młodzi’. Tym razem warsztaty tematyczne dotyczyły zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Po wprowadzeniu teoretycznym przez naszą panią prowadzącą Ewę Wąsowską uczestnicy warsztatów zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsza grupa wykonywała własnoręcznie malowane bombki, które potem zawisły na przepięknych stojakach, natomiast druga ekipa zajmowała się układaniem i zdobieniem serwetek na sztućce. Wszyscy dobrze się bawili, pracując wspólnie nad ozdobami świątecznymi, które jak co roku zagoszczą na kiermaszu świątecznym w Dygowie.

Kolejne spotkanie z naszymi Klubowiczami już 18.11.2019 r.

Warsztaty Świąteczne