Ach co to był za Bal!!!

W dniu 18.10.2019 roku w Ośrodku Bukowina w Podczelu ponad 150 seniorów bawiło się podczas 10 już edycji Balu Seniora. Jest to wieloletnia tradycja, której pomysłodawcą jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie, oraz Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki „Senior” w Piotrowicach.

Dla wszystkich Seniorów jest to wyjątkowy wieczór, oraz okazja do zabawy i spotkań ze znajomymi. Przybyłych gości ciepłymi słowami przywitał Wójt Gminy Dygowo - Grzegorz Starczyk , Kierownik GOPS Dygowo – Wioletta Dzwolak, Przewodniczący Stowarzyszenia „Senior” – Antonii Bernatowicz, oraz Przewodniczący Rady Gminy - Jerzy Leszczyński.

Po oficjalnych przemówieniach „Bal Seniora 2019” został rozpoczęty słynnym walcem, którzy zatańczyli członkowie Klubu Seniora „Sercem Młodzi” wraz z Wójtem – Grzegorzem Starczyk i Kierownikiem GOPS Wiolettą Dzwolak. Podczas tegorocznego Balu o przygotowanie choreograficzne zadbał pan Zbigniew Kozak. Nadmienić należy, iż najstarsi Seniorzy z poszczególnych sołectw zostali uhonorowani bukietem kwiatów oraz pamiątkowymi listami gratulacyjnymi. Z Pustar był to pan Feliks Portka, natomiast z Bard pani Marianna Modelska. Nie obyło się bez konkursów, oraz tańców do późnych godzin nocnych przy muzyce zespołu „Music Line”.

Ach co to był za Bal!!!