Granty dla sołectw - Skoczów, Stojkowo i Włościbórz

W Centrum Kształcenia Praktycznego w Kołobrzegu podpisane zostały umowy z gminami - laureatami konkursu "Granty sołeckie 2019" z terenu powiatu kołobrzeskiego. Z gminy Dygowo pomocą finansową w wysokości dziesięć tysięcy złotych nagrodzone zostały sołectwa: Skoczów, Stojkowo i Włościbórz.

Środki przeznaczone będą w tych miejscowościach na plenerowe miejsca rekreacji i sportu, popularnie zwane siłowniami. Gminę reprezentowali: wójt Grzegorz Starczyk, skarbnik Sylwia Kot oraz sołtysi: Lucyna Pokusa, Tomasz Krawczyk i Marcin Górniak.

Stronę Województwa Zachodniopomorskiego reprezentowali członkowie zarządu: Janusz Gromek i Stanisław Wziątek. Obecni byli również Poseł na Sejm RP Marek Hok, starosta Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Jacek Kuś.

Granty dla sołectw - Skoczów, Stojkowo i Włościbórz