Wakacje czas rozpocząć

Wakacje to przede wszystkim czas relaksu i odpoczynku nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla seniorów którzy aktywnie działają w Klubie Seniora „Sercem Młodzi”. Tym razem nasi Klubowicze spotkali się przy wspólnym biesiadowaniu przy grillu i blasku ogniska.

Pan Janusz Łukasiak dbał o naszych seniorów serwując im pyszną kiełbaskę i karkówkę z grilla. Nie obyło bez tańców i wspólnych przyśpiewek znanych melodii. Swoją obecnością zaszczycił nas również Wójt Gminy Dygowo - Grzegorz Starczyk, który chętnie uczestniczył w ostatnim już spotkaniu przed wakacjami członków Klubu Seniora „Sercem Młodzi”.

Wszystkim naszym Klubowiczom w tym szczególnym dniu towarzyszył dobry humor oraz uśmiech do samego końca zabawy. Kochani Nasi Seniorzy życzymy wam przede wszystkim spokojnych i udanych wakacji. Abyście podczas tych dni wolnych od spotkań mogli odpocząć a we wrześniu wrócić z nowymi pomysłami na kolejne nasze spotkania.

Wakacje czas rozpocząć