W piątek 31.05.2019 na ulicach darłowskiego rynku walczyli o Puchar Burmistrza Darłowa w kryterium ulicznym. Trasa wyścigu nie należy do łatwych i lubianych mimo wszystko nasi kolarze jak zawsze dali nam mnóstwo radości.

Pokazali,że nigdy się nie poddają i walczą do końca - szczególny szacunek dla Ksawerego Andrzejewskiego- kraksa na pierwszym okrążeniu a potem długa samotna walka aby nie zostać zdublowanym.

W kategorii Młodziczka:

• Kornelia Braun po kontuzji kolana powoli wraca do formy i kryterium uliczne Darłowo kończy na miejscu II miejscu
  • Nicola Pszczoła, Hania Boczkowska oraz Pola Maciążek też walczyły dzielnie.

W kategorii Młodzik:

• 9 miejsce Oliwier Wrześniewski
  • 13 miejsce Kacper Wójcicki

W kategorii Żakini:

• niestety po defekcie sprzętu Lenka Wielogórska -21 miejsce

W kategorii Żak:

• 8 miejsce Olivier Serafin
  • 9 miejsce Jan Szymczyk
  • 15 miejsce Jan Rowiński
  • 16 miejsce Ksawery Andrzejewski

XXI Edycja Pucharu Polski w Kolarstwie Kobiecym Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Kolarstwie Szosowym Kobiet Dąbki- Jarosławiec

01.06.2019 - jazda indywidualna na czas

Młodziki:

• 8 miejsce Oliwier Wrześniewski
  • 12 miejsce Wójcicki Kacper

Młodziczka:

• 5 Kornelia Braun
  • 48 Maciążek Pola
  • 50 Boczkowska Hania

Żak:

• 11 miejsce Olivier Serafin
  • 13 miejsce Szymczyk Jaś
  • 15 miejsce Ksawery Andrzejewski
  • 16 miejsce Rowiński Jan
  • 18 miejsce Antoni Sulima

02.06.2019 - wyścig ze startu wspólnego.

Po wspaniałej współpracy naszych młodzików i pięknym finiszu pod górę na III miejscu nasz zawodnik: Kacper Wójcicki - ale nie byłoby tego sukcesu gdyby nie kolega klubowy Oliwier Wrześniewski, który ostatecznie ukończył wyścig na VIII miejscu.

Młodziczki:

• 5 miejsce - Kornelia Braun
  • 41 miejsce Nicola Pszczoła
  • 46 miejsce Hania Boczkowska
  • 54 miejsce Pola Maciążek

Żakinie:

• 16 miejsce Lena Wielogórska

Żaki:

• 12 miejsce Olivier Serafin
  • 13 miejsce Jan Szymczyk
  • 14 miejsce Ksawery Andrzejewski
  • 19 miejsce Antoś Sulima
  • 20 miejsce Jan Rowiński

W Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie kobiet Na drugim miejscu nasza młodziczka Kornelia Braun.

KTC Kołobrzeg odnosi sukcesy nie tylko w Polsce! w dniu 2 czerwca 2019 r. w Berlinie w triathlonie "Der Hauptstadttriathlon" nasza zawodniczka Sophie Niewiadomski zdobyła drugie miejsce w kategorii dziewczynki rocznik 2007 i czwarte miejsce w kategorii OPEN na 62 startujących (chlopcy i dziewczeta).

KTC Kołobrzeg od jakiegoś czasu prowadzi zbiórkę funduszy na zakup busa niezbędnego do wyjazdów na zawody. Do tej pory udało nam się zebrać ponad 5 000 zł. Teraz jest realna szansa na zdobycie 100 000 zł i zakup bezpiecznego busa dla młodych kolarzy. KTC Kołobrzeg jako jedna z 45 wybranych z całej Polski organizacji zakwalifikowała się do programu " odLottowa jazda". Od 1 czerwca do 15 września musimy wyjeździć największą liczbę kilometrów. Wystarczy pobrać darmową aplikację Fundacji LOTTO - odLottowa Jazda, zarejestrować się, wybrać KTC Kołobrzeg i wyjeżdżać kilometry!!! W imieniu swoim i swoich kolarzy prosimy o wsparcie i kilometry dla nas!

W KTC się dzieje