Gmina Dygowo

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
loading...
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019

Dzień Sąsiada to święto, które oficjalnie obchodzone jest na całym świecie. Najczęściej jest to spotkanie organizowane w sąsiednim gronie na podwórku, w ogródku czy przy wspólnych wypadach na piknik lub grilla. Dzień Sąsiada to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim okazja do spędzenia wolnego czasu z osobami, które tak naprawdę mieszkają tuż obok nas.


W tym roku członkowie Klubu Seniora „Sercem Młodzi” z Dygowa obchodzili Europejski Dzień Sąsiada wspólnie z Klubem Senior+ z Kołobrzegu, oraz Klubem Seniora „ Złota Jesień” z Siemyśla. Spotkanie miało miejsce 28 maja 2019r. w Karczmie Solnej w Kołobrzegu.


Po części oficjalnej odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Jednego Wiersza edycja 2019. Tematem przewodnim były „KULINARIA”. Nasza Klubowiczka pani Danusia Kozak, która napisała wiersz pt.: „Sałatkowy zawrót głowy” otrzymała wyróżnienie oraz drobny upominek od jury. Laureatką natomiast została pani Bronisława Urban. Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Dygowo – Grzegorz Starczyk , oraz Siemyśla – Marek Dołkowski, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy w Dygowie – Wioletta Dzwolak, oraz Kierownik GOPS z Siemyśla – Teresa Lembryk a także pani Dyrektor MOPS w Kołobrzegu – Danuta Majchrzak.


Po wręczeniu nagród przyszedł czas na zabawę przy wspólnych śpiewach. Każdy z Klubów zaprezentował zebranej na sali publiczności swoje piosenki. Wszyscy świetnie się bawili i aktywnie uczestniczyli w imprezie. Towarzyszyła nam prawdziwie sąsiedzka atmosfera, wspaniała muzyka oraz smaczne jedzenie. Główną niespodzianką dla przybyłych gości był pokaz ognia przez zespół „Jumpfire” , który swoim pokazem wzbudził ogromne zainteresowanie naszych Klubowiczów.


Kolejne spotkanie z naszymi Klubowiczami już 03.06.2019r., na które serdecznie zapraszamy!

Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019
Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019