W dniu 29 kwietnia 2019r., w świetlicy wiejskiej w Dygowie odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora „Sercem Młodzi”. Tego dnia nasi klubowicze zaprezentowali widowisko kabaretowe, podczas którego wszyscy świetnie się bawili. Były wspólne śpiewy, tańce, oraz konkursy w których brali udział wszyscy członkowie.

Jednak nie to było główną atrakcją tego wieczoru. W tym szczególnym dniu pani Danuta jedna z naszych klubowiczek miała swoje okrągłe urodzinki. Dlatego też najbliższa rodzina wraz z naszymi seniorami zrobiła pani Danusi niespodziankę. Był tort, przyśpiewki oraz tańce. Czas umilał zespół muzyczny NOM-STOP z Koszalina, który przygrywał kawałki znanych piosenek. Zanim jednak seniorzy przystąpili do wspólnych tańców, wszyscy wspólnie odśpiewali pani Danucie „STO LAT” , życząc naszej Jubilatce przede wszystkim dużo zdrówka, niewyczerpanych pokładów wiary we własne siły, spełnienia marzeń , oraz samych pogodnych dni. Wszyscy świetnie się bawili a dobry humor towarzyszył uczestnikom do samego końca.

Kolejne spotkanie z klubowiczami już 06.05.2019r., na które serdecznie zapraszamy!

Kabaret