Po raz siódmy w Dygowie rozegrany został Turniej Antyalkoholowy „Lepszy Set niż Seta”. Wydarzenie wpisało się już na stałe w kalendarz imprez gminnych promujących sport i trzeźwość. Na każdy turniej organizatorzy – Gmina Dygowo, GOPS Dygowo i Grot Dygowo ,przygotowują dla uczestników koszulki z dedykowaną grafiką.

Wójt Grzegorz Starczyk oraz kierowniczka GOPSU-u Wioleta Dzwolak widząc niesłabnące zainteresowanie wydarzeniem już zapowiedzieli zmianę formuły turnieju na drugi rok , aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę imprezę. W tym roku startowało pięć drużyn. Pierwsze miejsce przypadło drużynie Herosi i Przyjaciele. Kolejne miejsca zajęli: Vitalis , Morsy, Lejdis, i OSP Piotrowice. Obszerna relacja z turnieju w materiale wideo.

Turniejem Lepszy Set Niż Seta zakończyła się VI edycja Gminnej Ligi Piłki Siatkowej 2019. Tryumfatorem ligi została drużyna OSP Piotrowice, 2 miejsce Kocury Wrzosowo 3 miejsce Herosi. Pozostałe drużyny biorące udział w rozgrywkach zajęły razem 4 miejsce. Szczegóły w tabeli.

GALERIA FOTO

Relacja z turnieju piłki siatkowej

MATERIAŁ WIDEO