Warsztaty STRIT ART - wyplatanie na deskach imion kolorowymi włóczkami

Dnia 11.03.2019r., w świetlicy wiejskiej w Dygowie odbyły się warsztaty STRIT - ART , polegające na wyplataniu różnych obrazów z kolorowej włóczki, muliny oraz nici na deskach. Kontury wyplatanych wzorów nanosi się w pierwszej kolejności rysując konkretny wzór , a następnie wbija się w kontur gwoździe, które stają się stelażem powstałych dzieł.

Tym razem nasi Klubowicze z wielkim zaangażowaniem brali czynny udział w zajęciach prowadzonych przez panią Martę Tarnecką, która pokazała Seniorom popularną technikę wyplatania obrazów kolorowymi włóczkami.

Pani Marta przyniosła na zajęcia gotowe stelaże wykonane z wbitych w deseczkę gwoździ, które utworzyły imiona uczestników. Następnie każdy z uczestników używając kolorowych włóczek wyplatał swoje imię na otrzymanej desce. Podczas zajęć widać było u Klubowiczów nie tylko ogromny zapał i zaangażowanie w pracę, ale również ciekawość ze wspólnie powstałych dzieł.

Następne spotkanie z klubowiczami już 18.03.2019r., na które serdecznie zapraszamy!

Warsztaty STRIT ART - wyplatanie na deskach imion kolorowymi włóczkami