Spotkanie z okazji DNIA KOBIET

Dzień Kobiet przypada 8 marca, jest to szczególne święto dla wszystkich pań, które wywołuje uśmiech na twarzy niejednej kobiety. Tego dnia panie obdarowywane są przez panów przeróżnymi podarunkami, kwiatami oraz wyjątkowymi życzeniami płynącymi prosto z serca.

W dniu 04.03.2019 r., odbyło się spotkanie w świetlicy wiejskiej w Dygowie członków Klubu Seniora "Sercem Młodzi" z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły nie tylko kobiety, ale również panowie którzy przygotowali drobne upominki dla pań z okazji zbliżającego się Święta. Szczególną niespodzianką poniedziałkowego popołudnia dla naszych Klubowiczów było przedstawienie kabaretowe pełne dawki dobrego humoru, zagadek oraz wspólnych śpiewów, które przygotowali nasi Seniorzy.

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim naszym paniom przede wszystkim dużo zdrówka, szczęścia, radości oraz spełnienia marzeń. Aby każdy kolejny dzień był dawką kolejnych sukcesów i satysfakcji z dotychczasowego życia.

Kolejne spotkanie z Klubowiczami już 11.03.2019 r. na które serdecznie zapraszamy!

Spotkanie z okazji DNIA KOBIET