Remont drugiego odcinka "Drogi Partnerstwa" zakończony

Protokół odbioru z 13 grudnia zakończył remont nawierzchni drogi powiatowej na odcinku od mostu na Parsęcie do wjazdu do szkółki leśnej w Kłopotowie. Wykonawca ,firma PORR S.A. z Warszawy wykonała 574 metry nowej nawierzchni bitumicznej wraz z poboczami.

Koszt inwestycji z nadzorem to kwota 178 835,27 złotych. Partnerem Gminy Dygowo w przedsięwzięciu było Nadleśnictwo Gościno, które wniosło swój wkład finansowy w kwocie 130.000,00 złotych. Przypomnę, że remont tej samej drogi, lecz na odcinku od Wrzosowa do mostu (wrzesień 2017) również został wykonany przy udziale nadleśnictwa z Gościna i stowarzyszenia Senior z Piotrowic. W dniu dzisiejszym wójt Grzegorz Starczyk, nadleśniczy Krzysztof Olejnik oraz przedstawiciel wykonawcy Marcin Lewandowski spotkali się na posumowaniu inwestycji.

Autor zdjęć Marek Kawęcki

Remont drugiego odcinka