Gmina Dygowo

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
loading...

W dniu 19 października 2018r.w Ośrodku „Bukowina” w Podczelu odbył się Bal Seniora. Jak co roku organizatorem tego wydarzenia był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki „Senior” w Piotrowicach.


W imprezie uczestniczyło 150 osób, w tym Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie Wioleta Dzwolak, prezes Stowarzyszenia „Senior” Antoni Bernatowicz, wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała oraz przewodniczący rady gminy Artur Wasiewski.


Na początku balu członkowie Klubu Seniora „Sercem Młodzi” wraz z Wójtem Grzegorzem Starczyk i Kierownikiem GOPS Wioletą Dzwolak zatańczyli słynnego Poloneza pod okiem pani choreograf Danuty Kozak. Wójt Gminy gorąco i serdecznie przywitał przybyłych gości oraz uhonorował pamiątkowymi dyplomami i kwiatami najstarszych mieszkańców obecnych na Balu. Z Dębogardu była to pani Marianna Walińska oraz z Pustar pan Feliks Portka. Do pozostałych najstarszych mieszkańców z poszczególnych sołectw, którzy nie uczestniczyli w zabawie, Wójt osobiście odwiedzi ich w najbliższym czasie. Poza naszymi seniorami z Gminy Dygowo zaproszonymi gośćmi byli przedstawiciele Klubu Seniora „Pod Aniołami” z Rymania . Czas uprzyjemniał zespół muzyczny Music Line z Koszalina, który zdobył serducha bawiących się seniorów. Wszyscy dobrze się bawili, nie obyło się bez konkursów i nagród a stoły ugniatały się od różnego rodzaju ciepłych dań i przygotowanych przystawek.


Wszystkim naszym seniorom i gościom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie oraz życzymy dużo zdrówka, aby za rok ponownie się spotkać na kolejnym Balu Seniora.

Bal Seniora
Bal Seniora
Bal Seniora
Bal Seniora
Bal Seniora
Bal Seniora
Bal Seniora
Bal Seniora
Bal Seniora