Gmina Dygowo

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
loading...
Wyjazd do gminy partnerskiej Crivitz - Niemcy

Na zaproszenie gminy partnerskiej Crivitz, tym razem do Niemiec wyjechali nasi mieszkańcy zajmujący się sztuką i rzemiosłem. Na odbywającym się tam Festynie artystycznym mieli oni okazję do zaprezentowania wykonywanych przez siebie prace i zobaczyć tego rodzaju twórczość mieszkańców Gminy Crivitz, a także wielkopolskiej Gminy Golina - drugi partner zagraniczny gminy niemieckiej.


Naszą gminę reprezentowało 4 wykonawców: Barbara Grygonis, Karolina Wydmuch, Monika Szpytko oraz Andrzej Rytwiński, z ramienia Urzędu Gminy pojechała Pani Dorota Gruchała- Sekretarz Gminy.


Festyn był okazją do nawiązania współpracy, wymiany doświadczeń i podzieleniem się swoimi umiejętnościami i technikami z innymi wykonawcami. Ponadto była to okazja do poznania terenu naszej gminy partnerskiej oraz podziwiania pięknego zamku w Schwerinie, odległego zaledwie kilka kilometrów od gminy Criwitz.

Wyjazd do gminy partnerskiej Crivitz - Niemcy
Wyjazd do gminy partnerskiej Crivitz - Niemcy
Wyjazd do gminy partnerskiej Crivitz - Niemcy
Wyjazd do gminy partnerskiej Crivitz - Niemcy
Wyjazd do gminy partnerskiej Crivitz - Niemcy
Wyjazd do gminy partnerskiej Crivitz - Niemcy
Wyjazd do gminy partnerskiej Crivitz - Niemcy