Seniorzy aktywnie

Dnia 10.09.2018 r. w świetlicy wiejskiej w Dygowie odbyło się pierwsze spotkanie po wakacjach członków Klubu Seniora „Sercem Młodzi”. Spotkanie miało charakter a”la kawiarenki, podczas którego przedstawiony został nowy opiekun grupy, oraz harmonogram działań klubu na najbliższe dni. Wspólnie ustalono ,iż od września spotkania Klubu Seniora „Sercem Młodzi” będą odbywały się w każdy poniedziałek o godz. 15.30 w świetlicy wiejskiej w Dygowie.

Kolejne spotkanie z Klubem Seniora miało miejsce w dniu 17.09.2018 r. podczas, którego została zorganizowana wycieczka do Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku. Tym razem klubowicze mieli okazję nie tylko zobaczyć podziemne bunkry, w których Armia Związku Radzieckiego przechowywała broń atomową, ale również wysłuchać przewodnika, który z pasją przybliżył dzieje bazy, oraz zimnej wojny na terenie Pomorza Zachodniego jak i całego kraju. Po skończonym zwiedzaniu muzeum grupa seniorów udała się na ciepły posiłek i kawę do „Zajazdu Zagłoba”. Wszyscy świetnie się bawili a uśmiechy z twarzy nie znikały do samego końca naszym Klubowiczom.

Następne spotkanie z klubowiczami już 24.09.2018 r. na które serdecznie zapraszamy!

Seniorzy aktywnie