Gmina Dygowo

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia
loading...
V Powiatowa Seniorada

W minioną sobotę tj. 09.06.2018 roku członkowie Klubu Seniora "Sercem Młodzi" z Dygowa gościli na V Powiatowej Senioriadzie w Rościęcinie. Organizatorem zabawy była Gmina Kołobrzeg - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu wraz z Klubem Seniora "Młodzi Duchem".


Po uroczystym przywitaniu wszystkich gości przez Wójta Gminy Kołobrzeg oraz Kierownika GOPS w Kołobrzegu seniorzy przystąpili do udziału w konkurencjach sportowych a następnie do występów artystycznych. Po ciężkich zmaganiach Seniorzy z naszej Gminy w ogólnej klasyfikacji zajęli 3 miejsce. Swój duży udział mieli również Wójt Gminy Dygowo Pan Grzegorz Starczyk oraz Kierownik GOPS Pani Wioleta Dzwolak, którzy do końca rywalizacji sportowych walczyli o punkty dla naszej drużyny.


Podczas występów artystycznych Klub Seniora zaprezentował specjalnie przygotowany na tą okazję repertuar "Jesiennego Kabareciku " oraz 3 utwory pt. : "Sercem Młodzi" "Moje Dygowo" oraz "Senioriada". Po otrzymaniu nagród uczestnicy imprezy zaczęli wspólnie biesiadować. Znakomita organizacja imprezy sprawiła, że seniorzy świetnie się bawili a całej imprezie towarzyszyły uśmiechy i dobry humor.


Podczas spotkania nasi seniorzy otrzymali specjalne nagrody:

  • Pani Teresa Minkiewicz - certyfikat ZUCH KOBITY
    Pan Jerzy Król - certyfikat KRZEPKIEGO CHŁOPA

V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada
V Powiatowa Seniorada