Zabawa karnawałowa

Dnia 26.01.2018 roku Klub Seniora "SERCEM MŁODZI" zorganizował na świetlicy wiejskiej w Dygowie bal karnawałowy. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Uśmiechy z twarzy klubowiczom nie znikały do samego końca. Dobra muzyka, którą zapewniał Zespół Muzyczny z Agencji Artystycznej "TREND" oraz suto zastawione stoły gwarantowały świetną zabawę.

Po przywitaniu gości przez zarząd Klubu, Pani Danuta Kozak przedstawiła specjalnie napisany z tej okazji wiersz, który przedstawiamy niżej. Nadmienia się, że było to trzecie spotkanie członków Klubu w 2018 roku. Bieżący rok rozpoczęliśmy prelekcją na temat prawa spadkowego z Sędzią Sądu Okręgowego w Koszalinie p. Agnieszką Augustynowicz a następnie seniorzy udali się na Spektakl "MAYDAY" do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Jak da się zauważyć członkowie Klubu Seniora prężnie rozpoczęli ten rok. Mamy nadzieję, że jest to dopiero początek kolejnego aktywnego roku naszych seniorów.

Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do Klubu Seniora "Sercem Młodzi" muszą wypełnić deklaracje członkowską, która dostępna jest w siedzibie GOPS w Dygowie lub u przewodniczącego klubu, p. Jerzego Króla. Zapraszamy!

ZABAWA KARNAWAŁOWA

WESOŁA GROMADA DO STOŁÓW ZASIADA.
OJ BĘDZIE ZABAWA, OJ, BĘDZIE BIESIADA.
"KRÓL" ZACZNIE ZABAWĘ, JAK NA SZEFA PRZYSTAŁO,
BO ON TU DOWODZI GROMADĄ NIEMAŁĄ.
NA STOŁACH PRZYSMAKI, OCZY PRZYCIĄGAJĄ,
DZIEWCZYNY ODŚWIĘTNIE PIEKNIE WYGLĄDAJĄ.
PANOWIE NIELICZNI, ALE UŚMIECHNIĘCI,
BYLE DO ZABAWY MIELI SZCZERE CHĘCI.
GDY ZAGRA MUZYKA PRZYPOMNISZ TE BALE,
CO PRZESZŁY, ODESZŁY, NIE ŻAŁUJ ICH WCALE.
WSZAK W WIEKU DOJRZAŁYM TEŻ BAWIĆ SIĘ UMIESZ,
ROZEJRZYJ SIĘ WOKÓŁ, A WTEDY ZROZUMIESZ.
JAK KARNAWAŁ, TO KARNAWAŁ.
NIECHAJ DZISIAJ TRWA ZABAWA.
NIECH MŁODOŚĆ W STAROŚCI TU DZISIAJ DOJRZEWA,
ZAPOMNIJ O TROSKACH, RUSZAJ SIĘ I ŚPIEWAJ.

DANUTA KOZAK
Dygowo, 26.01.2018 r.