Dnia 13.11.2017 r., tradycyjnie jak co roku członkowie Klubu Seniora „Sercem Młodzi” spotkali się aby podsumować działalność w 2017 roku. Podczas spotkania Wółjt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk podziękował uroczyście, a za razem pogratulował wszystkim Seniorom, którzy zrzeszają się w celu wspólnego spędzania czasu przy okazji ucząc się oraz bawiąc się razem.

Podczas spotkania uhonorowano osoby, które wykonywały obowiązku Zarządu Klubu przez cały rok. Wybrano ponownie członków do Zarządu na przyszły rok działalności. W składzie nowego zarządu zostały osoby, które dotychczas doskonale sprawdziły się w swoich obowiązkach. Przewodniczącym Klubu został Pan Jerzy Król, W-ce Przewodniczącą została Pani Grażyna Dziuba, Skarbnikiem została Pani Teresa Minkiewicz, Sekretarzem została Pani Mirosława Fijoł. Spotkanie jak zawsze było miłe, wesołe ale zarazem kreatywne, pełne nowych pomysłów na przyszły rok działalności. Podczas wspólnie spędzonego czasu Seniorzy mieli również możliwość oglądania zdjęć z poszczególnych spotkań, wycieczek, warsztatów oraz zabaw, które bardzo dokładnie zobrazowały ich wkład w działanie Klubu Seniora „Sercem Młodzi” za co bardzo dziękujemy!!!