Gmina Dygowo

Odwiedza nas 493 gości oraz 0 użytkowników.

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
loading...

Ogłoszenia

Tylko do końca września koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na swoją działalność. W tym roku na wsparcie tych organizacji przewidziano 40 mln zł.

Najpiękniejszy ogród 2020 w Gminie Dygowo

Konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Dygowo trwa. Komisja konkursowa zwiedziła zgłoszone ogrody i oceniła je według regulaminowych kryteriów. Teraz pozostawiamy Państwa ocenie ogrody uczestników konkursu.

Spotkanie z okazji DNIA KOBIET

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca. W tym szczególnym dniu panie obdarowywane są drobnymi upominkami w postaci kwiatów i słodyczy. W dniu 9 marca 2020 r., nasi panowie z Klubu seniora „Sercem Młodzi” wraz z Wójtem Gminy Dygowo Grzegorzem Starczyk przygotowali kilka niespodzianek dla naszych pięknych pań.

Spotkanie z dietetykiem

02 marca 2020 roku seniorzy z Klubu Seniora "Sercem Młodzi" w Dygowie mieli możliwość uczestnictwa w wykładzie prowadzonym przez panią dietetyk. W trakcie prelekcji pani Kamila przypomniała naszym Klubowiczom że zdrowe odżywianie to nie tylko ciągłe odchudzanie, odmawianie sobie ulubionych produktów czy liczenie kalorii.

W związku z przypadkami wypuszczania psów luzem oraz sytuacjami agresywnego zachowania psów, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców apelujemy do właścicieli i opiekunów psów o niewypuszczanie zwierząt bez nadzoru. Utrzymywanie zwierząt domowych nie może stanowić zagrożenia lub uciążliwości dla ludzi. Właściciele psów zobowiązani są trzymać je na terenie swoich posesji.

Jak dbać o cerę po 60 roku życia?

Pielęgnacja skóry po sześćdziesiątce wymaga połączenia codziennej, domowej, pielęgnacji z zabiegami kosmetycznymi, które poprawiają jej kondycję. W dniu 10.02.2020 roku, w świetlicy wiejskiej w Dygowie odbyło się spotkanie z kosmetyczką panią Amelią, która poprowadziła prelekcję na temat "Jak prawidłowo dbać o cerę po 60 roku życia".

Obiekty gospodarcze i grunty rolne w miejscowości Włościbórz

W dniu wczorajszym doszło do spotkania Wójta Gminy Dygowo, Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, przedstawiciela rolników Wojciecha Galka oraz sołtysa miejscowości Włościbórz Pani Lucyny Pokusy.

Kurs komputerowy

W dzisiejszych czasach nie dziwi nas widok seniora wysyłającego sms z telefonu komórkowego, czy korzystającego z komputera na co dzień. Technologia wciąż idzie do przodu, a nasi seniorzy razem z nią.

Spotkanie strażaków gmin partnerskich Amt Crivitz i Gminy Dygowo

Gminę Dygowo odwiedzili strażacy gminy partnerskiej Amt Crivitz. Wizyta miała charakter roboczy, którego celem było poznanie struktur Feuerwehr Amt Crivitz i OSP Gminy Dygowo, określenie zakresu współpracy oraz co najważniejsze samopoznanie się.

Ale Babki

W świetlicy we Wrzosowie, Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało zabawę karnawałową dla najmłodszych. Impreza była otwarta dla dzieci z całej gminy. Atmosferę można określić trzema słowami: kolorowo, wesoło i smacznie.