Gmina Dygowo

Odwiedza nas 262 gości oraz 0 użytkowników.

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
loading...

Ogłoszenia

Wakacje czas rozpocząć

Wakacje to przede wszystkim czas relaksu i odpoczynku nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla seniorów którzy aktywnie działają w Klubie Seniora „Sercem Młodzi”. Tym razem nasi Klubowicze spotkali się przy wspólnym biesiadowaniu przy grillu i blasku ogniska.

SENIORIADA 2019

W dniu 15 czerwca 2019 r., w miejscowości Gościno, odbyła się VI Senioriada Klubów Seniora z powiatu kołobrzeskiego. W spotkaniu wzięło udział sześć zaprzyjaźnionych Klubów, którzy mieli za zadanie zaprezentowanie swojego programu artystycznego, oraz wzięcie udziału w konkurencjach sportowych.

Warsztaty "Sztuka Nakrywania Stołów"

W dniu 10 czerwca 2019r., w świetlicy wiejskiej w Dygowie odbyły się warsztaty prezentujące sztukę nakrywania stołów, w których brali udział uczestnicy z Klubu Seniora "Sercem Młodzi". Spotkanie rozpoczęło się wykładem , podczas którego uczestnicy dowiedzieli się jakie przedmioty można wykorzystywać do stworzenia niecodziennej dekoracji.

Wielkie sprzątanie Parsęty

W Pustarach Przy moście na Parsęcie miało miejsce  Wielkie sprzątanie Parsęty. Organizatorem akcji była  firma Troton z Ząbrowa, organizacja ekologiczna Klub Gaja oraz Porozumienie dla Parsety.

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze 2019

Na stadionie w Dygowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze 2019. W zawodach startowały reprezentacje wszystkich jednostek OSP gminy Dygowo. Sympatię wszystkich bezkonkurencyjnie zyskali najmłodsi zawodnicy.

II Kryterium uliczne o Puchar Prezydenta Stargardu

8 czerwca 2019 roku Zawodnicy KTC Kołobrzeg ścigali się w II Kryterium ulicznym o Puchar Prezydenta Stargardu - Memoriał Bernarda Pruskiego. Kolejny raz z dumą oznajmiam,że nasi zawodnicy są waleczni i z wyścigu na wyścig mocniejsi.

W piątek 31.05.2019 na ulicach darłowskiego rynku walczyli o Puchar Burmistrza Darłowa w kryterium ulicznym. Trasa wyścigu nie należy do łatwych i lubianych mimo wszystko nasi kolarze jak zawsze dali nam mnóstwo radości.

Dzień Dziecka w Dygowie

Gmina Dygowo i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Dygowie zorganizowały piknik z okazji Dnia Dziecka. Na boisku sportowym w Dygowie przygotowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wójt Grzegorz Starczyk otwierając to wydarzenie podkreślił oczywistość ,że wszyscy jesteśmy dziećmi, więc zabawa była naprawdę dedykowana obecnym na stadionie.

Spotkanie z okazji Dnia Sąsiada 2019

Dzień Sąsiada to święto, które oficjalnie obchodzone jest na całym świecie. Najczęściej jest to spotkanie organizowane w sąsiednim gronie na podwórku, w ogródku czy przy wspólnych wypadach na piknik lub grilla. Dzień Sąsiada to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim okazja do spędzenia wolnego czasu z osobami, które tak naprawdę mieszkają tuż obok nas.

51. Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

W świetlicy w Dygowie odbyły się gminne eliminacje 51. Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne". Uczniowie gminnych szkół recytowali utwory pisarzy polskich bądź obcych, o dowolnej tematyce. Organizatorem turnieju tradycyjnie jest Koszalińska Biblioteka Publiczna oraz terenowe placówki kultury.