Gmina Dygowo

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Gmina Dygowo
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
loading...

Ogłoszenia

Planszówkowicze

W dniu 04.02.2019r. odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu seniora „Sercem Młodzi” na świetlicy wiejskiej w Dygowie. W dzisiejszych czasach gry planszowe to nie tylko rozrywka ale również możliwość zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności, zainteresowań, oraz również sposób nawiązywania ciekawych relacji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Altana rekreacyjna i narzędzia animacyjne dla mieszkańców Pustar

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Siła w Grupie” z siedzibą w Gościnie realizowała projekt krajowy pn. Strefy aktywności społecznej. W ramach tego przedsięwzięcia między innymi w na terenie zielonym przy świetlicy w Pustarach postawiono drewnianą altanę, przeszkolono panią świetliczankę zakresie pełnienia funkcji animatora czasu wolnego oraz zakupiono narzędzia animacyjne.

Gmina Dygowo 2018 w statystyce USC

Zwyczajem lat poprzednich przedstawiam statystykę roku 2018 Giny Dygowo w liczbach zarejestrowanych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dygowie. Tabele i wykresy obrazują zdarzenia – małżeństwa, urodzenia i zgony zarejestrowane w USC w roku 2018 oraz porównawczo w latach minionych.

Umowa na odbiór odpadów komunalnych w 2019 roku podpisana

W dniu dzisiejszym , podpisaniem umowy sfinalizowana została procedura przetargu publicznego na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Dygowo. Usługę świadczyć będzie dotychczasowy operator - Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska z Kołobrzegu.

Remont drugiego odcinka "Drogi Partnerstwa" zakończony

Protokół odbioru z 13 grudnia zakończył remont nawierzchni drogi powiatowej na odcinku od mostu na Parsęcie do wjazdu do szkółki leśnej w Kłopotowie. Wykonawca ,firma PORR S.A. z Warszawy wykonała 574 metry nowej nawierzchni bitumicznej wraz z poboczami.

Gminna Wigilia 2018 we Wrzosowie

Gminna wigilia zwieńcza całoroczną działalność Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie. W świetlicy we Wrzosowie ponad setka gości zasiadła do wigilijnej wieczerzy. Wcześniej wójt Grzegorz Starczyk powitał gości, następnie w imieniu, jak to określił "rodziny samorządowej" – członek zarządu powiatowego Helena Rudzis Gruchała, radni powiatowi Robert Jaruzel i Artur Wasiewski oraz wiceprzewodniczący rady gminy Piotr Krysztofiak, złożył świąteczne życzenia.

Święta Bożego Narodzenia są jednymi z najpiękniejszych Świąt w roku na które czekamy. Zapach pomarańczy, goździków czy ciasta piernikowego to znak, iż zbliżają się do nas wielkimi krokami. Tym razem członkowie Klubu Seniora "Sercem Młodzi" uczestniczyli w kolejnych zajęciach, podczas których tworzone były "chatki piernikowe".

Czas Świętego Mikołaja
W niedzielę 9 grudnia na Placu Wolności w Dygowie zrobiło się bardzo świątecznie. O godzinie 14:30 rozpoczęła się zabawa mikołajkowa dla najmłodszych pn. "Kto zastąpi Mikołaja?". Pomocnikiem Mikołaja był elf, który zachęcił wszystkich do śpiewu, tańców i zabaw.

Tylko jedna oferta w przetargu na odbiór odpadów w gminie Dygowo

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Dygowo miało miejsce otwarcie ofert przetargowych na zadanie pn. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Dygowo.

Mikołaj u najmłodszych pacjentów

06 grudnia jest to wyjątkowy dzień, na który czeka każde dziecko. Tego właśnie dnia święty Mikołaj, wraz ze swoimi śnieżynkami odwiedził naszych małych pacjentów w kołobrzeskim Szpitalu na Oddziałach Pediatrii i Laryngologii z workiem pełnym prezentów.