ZABAWA MIKOŁAJKOWA WE WRZOSOWIE

8 grudnia, w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza odbyła się "Zabawa Mikołajkowa". Organizatorami imprezy byli sołtysi z sołectw: Wrzosowo- p. Małgorzata Kamińska, Skoczów - p. Tomasz Krawczyk, Łykowo - p. Grzegorz Puzyna, Radna Gminy Dygowo - p. Jolanta Pankiewicz, Animator Sportu - p. Dariusz Wojciechowski.

Podczas imprezy odbyły się liczne "mikołajkowe" zabawy, konkursy i turnieje. Dzieci m. in. brały udział w turniejach - "Świąteczny turniej mini piłki nożnej" oraz "Sportowo - rekreacyjny tor przeszkód", gdzie popisały się swoimi umiejętnościami sportowymi. Najmłodsi uczestnicy zabawy prezentowali swoje talenty plastyczne w konkursach pt.: "Moja najpiękniejsza Choinka Bożonarodzeniowa" oraz "Jedzie do nas Święty Mikołaj". Na finiszu imprezy dokonano wręczenia nagród i dyplomów oraz obdarowano wszystkie dzieci upominkami.

Sponsorami imprezy byli:

- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BRAVO"
 - Sz. P. Honorata, Remigiusz Gzyl
 - Centrum Zdrowia i Wypoczynku "IKAR PLAZA"
 - Hotel "NEW SKANPOL"
 - Sklep spożywczo - przemysłowy, Piotr Cielica