Rajcy powiatowi odwiedzili Piotrowice

23 maja 2014 roku sesja Rada Powiatu odbyła się na terenie Gminy Dygowo, w nowo wyremontowanym obiekcie świetlicy wiejskiej, w Piotrowicach. Podczas sesji ekspert z Deparlamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej przedstawił prezentację na temat nieodpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego. Kolejnym tematem był stan bezpieczeństwa na obszarze naszego powiatu, który omówił Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu.

Wójt Marek Zawadzki przedstawił informacje o stanie dróg powiatowych przebiegających przez Gminę Dygowo oraz inwestycjach jakie Gmina zrealizuje na drogach Powiatowych w 2014 roku. W tym kontekście Wójt podkreślił, że Gmina oczekuje przychylności i konstruktywnej współpracy, a mianowicie złożył propozycje wspólnej inwestycji przebudowy dróg w miejscowości Włościbórz.

Rajcy powiatowi odwiedzili Piotrowice

WebDesign Q Tomasz Kolasa & Urząd Gminy Dygowo