W dniu 12.10.2020r., nasi seniorzy z Klubu Seniora „Sercem Młodzi” mieli okazję poznać markę kosmetyków oriflame.

Pani Wanda przekazała naszym uczestnikom wszelką wiedzę na temat nowych kosmetyków i produktów WELLNESS, które zawierają naturalne i przebadane naukowo składniki, które korzystnie wpływają na nasz organizm. Na spotkaniu osoby chętne miały okazję wykonać także analizę składu swojego ciała.

Zaznaczyć należy, iż w poniedziałkowe poranki nasi klubowicze kontynuują kurs komputerowy, który potrwa do listopada 2020r. Na zakończenie uczestnicy kursu otrzymają stosowny certyfikat ukończenia powyższych warsztatów. Kurs prowadzony jest przez pana Piotra, który przekazuję seniorom podstawową wiedzę odnośnie obsługi komputera, oraz tabletu.

Kolejne spotkanie z naszymi Klubowiczami już 19.10.2020 r.

Oriflame i kurs komputerowy