W dniu 05.10.2020r. po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 odbyło się spotkanie członków klubu seniora "Sercem Młodzi”.

Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce na świeżym powietrzu na placu w Dygowie. Spotkanie miało charakter biesiadny. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Dygowo - Grzegorz Starczyk, oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie – Wioleta Dzwolak. Dobry humor dopisywał naszym seniorom do samego końca spotkania.

Nadmienić należy, iż od 05 października 2020r., wznowiony został również kurs komputerowy dla naszych seniorów, którzy z wielką uwagą przyswajają wiedzę jaką przekazuję im prowadzący.

Kolejne spotkanie z naszymi Klubowiczami już 12.10.2020r., na które serdecznie zparszmy!