Herbatka u babci i dziadka

Jak co poniedziałek członkowie Klubu Seniora „Sercem Młodzi” spotkali się w świetlicy wiejskiej w Dygowie, aby miło spędzić czas z naszym wspaniałym kabarecikiem "Herbatka u babci i dziadka", którzy zaprezentowali widowisko kabaretowe. Były wspólne śpiewy, zabawy i rozmowy. Stoły uwierały się od domowego ciasta przyniesionego przez nasze seniorki.

Tego dnia również nasza para z Klubu Seniora „Sercem Młodzi” obchodziła swój jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Nie obyło się bez życzeń i drobnego upominku dla naszej jubileuszowej pary. Zanim jednak seniorzy przystąpili do śpiewów i konsumpcji wszyscy naszej parze odśpiewali "STO LAT” , życząc przede wszystkim zdrówka i szczęścia na kolejne lata spędzone razem.

Kolejne spotkanie z naszymi Klubowiczami już 04.11.2019 r. w świetlicy wiejskiej w Dygowie.

Herbatka u babci i dziadka