Budowa świetlicy w Skoczowie - kolejny krok

Gmina Dygowo planuje wybudować w Skoczowie wyczekiwaną od lat świetlicę wiejską. W dniu wczorajszym wykonany został kolejny ważny krok na drodze realizacji tej inwestycji. W Urzędzie Gminy Dygowo podpisano umowę o dofinansowanie tego zadania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W imieniu Województwa Zachodniopomorskiego umowę z podpisał członek zarządu województwa Ryszard Mićko , ze strony gminy wójt Grzegorz Starczyk i skarbniczka Sylwia Kot. Wartość inwestycji według posiadanej dokumentacji wynosi 760.000 zł. Dofinansowanie wynosi 498.631 zł . Jeszcze w tym roku gmina planuje ogłosić przetarg. Realizacja przewidziana jest na rok 2019. Poniżej fragment dokumentacji świetlicy pracowni SEPBA mgr inż. Tadeusz Dryla, przedstawiający elewacje obiektu.

Budowa świetlicy w Skoczowie - kolejny krok