Granty po 10 tysięcy złotych na dofinansowanie małych projektów

Sołectwo Kłopotowo i Stramniczka otrzymały z Województwa Zachodniopomorskiego granty po 10 tysięcy złotych na dofinansowanie małych projektów lokalnych. W Urzędzie Gminy Dygowo umowę na dofinansowanie podpisali: Anna Mieczkowska - członek zarządu województwa zachodniopomorskiego, oraz wójt Grzegorz Starczyk - reprezentant sołectw.

Przy podpisaniu umów obecni byli także sołtyska Stramniczki - Janina Kołodziej i sołtys Kłopotowa Dariusz Olenowicz. Otrzymane środki przeznaczone będą w Kłopotowie na wykonanie siłowni zewnętrznej przy istniejącym kompleksie sportowym , natomiast w Stramniczce zostanie zakupione wyposażenie placu zabaw - wieża, zjeżdżalnia ,ściana wspinaczkowa. Pozostałe elementy placu czyli: ogrodzenie, bezpieczna nawierzchnia z piasku oraz ławeczki zostaną sfinansowane przez Urząd Gminy Dygowo.